Mamy dla mam

Najlepszym przyjacielem mamy jest… druga mama. Grupa Mamy dla mam jest otwarta dla mam, opiekunek i kobiet w ciąży. Tych, które chcą w pełni cieszyć się pięknem macierzyństwa i zainspirować się doświadczeniem innych.

Spotkania grupy odbywają się cyklicznie, najczęściej w czwartki o godzinie 11.00, choć są wyjątki od reguły. Podczas każdego z nich poruszane są tematy, mogące zainteresować i zainspirować do działania.

Od początku projektu udało nam się spotkać z wieloma specjalistami z różnych dziedzin. Tylko w tym roku odwiedziła nas p. Daria Przewoźna – doświadczona pani pedagog, specjalizująca się we wczesnym wspomaganiu i kreatywnych zabawach z najmłodszymi, czy p. Iza Kaliska – specjalistka od laktacji.

Tematyka naszych spotkań dotyczy również kwestii duchowych. Udało nam się porozmawiać z siostrą Emmą – na temat duchowego macierzyństwa, czy z ks. Konradem Rapiorem – na temat tego, czy katechizować dzieci czy dorosłych.

Wszystkie przygotowywane przez nas spotkania są wartościowe i pozwalają spojrzeć w nowy sposób na nasze codzienne życie oraz wymienić się doświadczeniami, związanymi z wychowaniem. Rozmawiamy też o naszych planach, aspiracjach, czytaniu książek i metodach karmienia dzieci.

Spotkania odbywają się w przyjaznej, niemal rodzinnej atmosferze i pozwalają zintegrować się nie tylko mamom, ale również maluszkom.

Linki do galerii z poszczególnych spotkań:

Poniżej plakaty z kolejnych spotkań: