Najlepszym przyjacielem mamy jest... druga mama. Grupa Mamy dla mam jest otwarta dla mam, opiekunek i kobiet w ciąży. Tych, które chcą w pełni cieszyć się pięknem macierzyństwa i zainspirować się doświadczeniem innych.

Spotkania grupy odbywają się cyklicznie, najczęściej w czwartki o godzinie 11.00, choć są wyjątki od reguły. Podczas każdego z nich poruszane są tematy, mogące zainteresować i zainspirować do działania.

Od początku projektu udało nam się spotkać z wieloma specjalistami z różnych dziedzin. Tylko w tym roku odwiedziła nas p. Daria Przewoźna - doświadczona pani pedagog, specjalizująca się we wczesnym wspomaganiu i kreatywnych zabawach z najmłodszymi, czy p. Iza Kaliska - specjalistka od laktacji.

Tematyka naszych spotkań dotyczy również kwestii duchowych. Udało nam się porozmawiać z siostrą Emmą - na temat duchowego macierzyństwa, czy z ks. Konradem Rapiorem - na temat tego, czy katechizować dzieci czy dorosłych.

Wszystkie przygotowywane przez nas spotkania są wartościowe i pozwalają spojrzeć w nowy sposób na nasze codzienne życie oraz wymienić się doświadczeniami, związanymi z wychowaniem. Rozmawiamy też o naszych planach, aspiracjach, czytaniu książek i metodach karmienia dzieci.

Spotkania odbywają się w przyjaznej, niemal rodzinnej atmosferze i pozwalają zintegrować się nie tylko mamom, ale również maluszkom.

Zdjęcia ze spotkań:

MAMY DLA MAM PIERWSZA POMOC 19.09.2016

MAMY DLA MAM 13.10.2016

MAMY DLA MAM MASAŻ 07.11.2016

MAMY DLA MAM PIERNIKI 02.12.2016

MAMY DLA MAM 16.02.2017

MAMY DLA MAM 23.02.2017

MAMY DLA MAM SPOTKANIE Z KS 09.03.2017